/ / / Шведське варення

Шведське варення як приготувати, покрокові рецепти від «Це Смак»

Шведське варення як приготувати, покрокові рецепти від «Це Смак»
  • Десерти
  • 60 хвилин
  • Легко
  • Порцій: 10

Сілта: шведське варення для ледачих. Будь-яка ягода згодиться!

Як приготувати смачне, ароматне варення при мінімумі зусиль і витрат часу? Сілта — шведський рецепт варення, простий і швидкий. Не передбачає тривалої теплової обробки ягід. Для всіх, хто цінує кожну хвилину свого часу, — просто палочка-виручалочка!

Вид ягід принципового значення не має, сілта чудово виходить з чорної смородини, малини, полуниці, чорниці, брусниці, аґрусу. За рахунок повільної теплової обробки ягоди прекрасно зберігають колір, аромат і форму. Безсумнівний плюс шведського варення і в тому, що кількість цукру в ньому знижено, а заготівля без проблем зберігається у коморі при кімнатній температурі.
Оцінка 4.8 / Голосів 23

Інгредієнти

  • Ягоди: 1 кг
  • Цукор: 600-700 г

Як приготувати Шведське варення як приготувати, покрокові рецепти від «Це Смак»

  1. Ягоди переберіть, вимийте, складіть в каструлю для варіння варення. З допомогою картоплем'ялкою розімніть ягоди.Шведське варення
  2. Поставте каструлю на вогонь, доведіть до кипіння, варіть після закипання 15-20 хвилин.
  3. Зніміть каструлю з вогню, додайте цукор, швидко розмішайте до розчинення цукру. Гаряче варення розлийте по гарячих стерилізованим банкам, закатайте.Шведське варенняШведське варення
Коли варення остигає, по консистенції стає дуже схожим на желе, ні краплі не тече. І це без додавання пектину та інших желирующих речовин, зауважте. Якщо вам по душі швидкі способи приготування варення беріть рецепт на озброєння та діліться ним з друзями!
Рецепт ще не коментували. Будьте першим, хто залишить коментарій!
Залишити коментарій