/ / / Домашній йогурт

Домашній йогурт як приготувати, покрокові рецепти від «Це Смак»

Домашній йогурт як приготувати, покрокові рецепти від «Це Смак»
  • Напої
  • 30 хвилин
  • Легко
  • Порцій: 2

Домашній йогурт в термосі. Дієтичний напій всього з 2 інгредієнтів.

Список самих корисних продуктів світу, виправляється і доповнюється щорічно, незмінно включає йогурт. Про його користь не писав тільки ледачий. Дійсно, йогурт допомагає засвоюватися клітковині, покращує мікрофлору кишечника, покращує травлення, бореться з ожирінням. Але також існує величезна кількість досліджень, які доводять, що покупний йогурт-йогурт не зовсім. Так що ж, відмовлятися від продукту взагалі? Ні, просто приготувати його вдома.

Говоримо відразу: це не складно, потрібно лише 2 інгредієнта, ніяких дорогих добавок або складного обладнання. Випиваючи по склянці такого продукту щоранку і вживаючи замість вечері, ви можете не тільки поправити здоров'я, але й фігуру. Без сумнівів, на цей рецепт варто звернути особливу увагу.
Оцінка 4 / Голосів 33

Інгредієнти

  • Молоко: 1 л
  • Закваска: 2 ст. л.

Як приготувати Домашній йогурт як приготувати, покрокові рецепти від «Це Смак»

  1. Розігрійте молоко до температури 40 °С.
  2. Перелийте молоко в термос. Додайте натуральну закваску. Перемішайте. Закрийте на 6 годин. Готово!
Якщо ви використовуєте натуральне, а не пастеризоване молоко, його спочатку потрібно прокип'ятити, а вже потім остуджувати до потрібної температури. Після приготування перелийте йогурт в звичайну банку і зберігайте в холодильнику. Щоб готувати такий корисний напій кожні 2-3 дні, відлийте собі з термоса трохи і зберігайте в холодильнику в якості закваски. Сподобалася ідея? Обов'язково розкажіть про неї друзям.
Рецепт ще не коментували. Будьте першим, хто залишить коментарій!
Залишити коментарій