/ / / Молочний коктейль

Молочний коктейль як приготувати, покрокові рецепти від «Це Смак»

Молочний коктейль як приготувати, покрокові рецепти від «Це Смак»
  • Десерти
  • 5 хвилин
  • Легко
  • Порцій: 2

Молочний коктейль як в дитинстві: густіше сметани, повітряної і солодкої. Для літа краще не придумаєш!

Молочний коктель за 10 копійок, пам'ятають багато людей, які виросли в СРСР. Причому захоплення викликав і смак напою, і дійство його приготування, інакше не назвеш. Чергу перед прилавком заворожено дивилася, як жінка в білому, стоячому від крохмалю хустці впевненим рухом різала частина брикету морозива, шмякала його в залізну склянку міксера «Воронеж» (суворий звір), потім «на око» ліла сироп і молоко прямо з пляшки. Включала апарат відразу з двома-трьома такими склянками, а через 3 хвилини видавала ласощі.

Романтика радянського громадського харчування — розмова особлива. «Це Смак» пропонує приготувати молочний коктейль з морозивом за рецептом, щоб результат напевно не розчарував.

Молоко для коктейлю не обов'язково має бути з високим відсотком жирності, 25 % буде достатньо. Перед приготуванням молоко сильно охолодіть, аж до підморожування. А ось морозиво беріть пожирніше, вищої якості, максимально натуральне і без наповнювачів. В якості підсолоджувача використовуйте будь-який фруктовий сироп (варення), в інгредієнтах вказаний апельсиновий, так як в ті часи найчастіше використовували саме такий.
Оцінка 4.8 / Голосів 11

Інгредієнти

  • Молоко: 400 мл
  • Апельсиновий сироп: 4 ст. л.
  • Морозиво: 100 г

Як приготувати Молочний коктейль як приготувати, покрокові рецепти від «Це Смак»

  1. У чашу блендера влийте сироп, додайте морозиво. Влийте дуже холодне молоко і збивайте все спочатку на низькій швидкості, потім на максимальній до появи стійкої піни (2-3 хвилини).Молочний коктейль
  2. Розлийте по склянках і відразу ж подавайте, неодмінно з соломинкою. Не радимо за раз збивати більшу кількість інгредієнтів. Для приготування додаткових порцій просто повторіть завантаження.Молочний коктейль
Зі стаканчиком освіжаючого поживного напою так приємно понастольгіровать! А ще приємніше пригостити ним молодше населення квартири і розповісти про дивно смачне морозиво у плоских стаканчиках (поки везли в магазин, підтануло) з паперовими кружечками, при шипучці, сухому киселях в брикетах, про час, коли дерева були великими. Поділіться рецептом з друзями, їм сподобається!
Рецепт ще не коментували. Будьте першим, хто залишить коментарій!
Залишити коментарій